In ordinea asta vad eu valoarea celor patru:Dayro.Mendoza,Pepe Moreno si Habibou!Dayro poate deceni jucatorul nostru providential daca va fi folosit cum trebuie,Mendoza ne mai poate ajuta cert un an-doi(ar fi o greseala sa-l dam,dar oricum ne-am obisnuit)!Singurul care dupa parerea nu merita sa ramana este Habibou!Pepe Moreno nu e nici el stralucit,dar in lipsa de alte alternative,e de luat in seama!Oricum,sper sa vedem si noi un un coordonator de joc adevarat in vara asta...caci de la Aliuta incoace...
