E TIMPUL FRATILOR SA ARATAM CA SUNTEM UNITI!!!... E TIMPUL SA SANCTIONAM ADEVARATUL "URS" LA VOTARE SA II DEMONSTRAM CA E ADEVARAT DICTONUL "BANII NU SUNT TOTUL" SPUS DE UN JUCATOR CLUJEAN, E TIMPUL CA NOI SA II DAM O PALMA OMULUI DE PE PUNTE.... SA VADA CA NU BANII DIN SPONSORIZARI CONTEAZA... AR FI BINE SA FACEM UN PROTEST... SA VENIM 1 MILION DE OAMENI SA VADA CE INSEAMNA PUTEREA MULTIMII.... SA VADA CA SE POATE O NOUA SCHIMBARE.. SA-I FIE FRICA... sa-i cerem retrogradarea celor mai blatiste si odioase echipe CFR,Dinamo,rapid si Gloria Bistrita... daca ele nu faceau blat Gigi nu venea sa sponsorizeze echipele adiacente sa joace corect.....
