Acestia sunt jucatorii cu care vrem sa ce? Sa castigam campionatul? Cupa? Sa ajungem in grupele Champions League? Sa trecem de grupe? Scuze, nu inteleg, am luat doi jucatori romani (ma rog, unul e ungur) de la doua echipe mediocre, totusi.
tu daca nu vrei ca noi romini sa progresam adul pe Canavaro.....nu am zis ca nu trebuie si straini dar sa vedem ce avem in familie si eu cred ca vor face fata....pe mine ma ingrijoreaza altceva...ANTRENORUL....aici e problema....tehnologia,ori te instruiesti ori aduci tehnician bine pus la punct cu cele mai avansate tehnici in meserie(de acord si ca avem un finantator inposibil)
daca iil luam si pe karamian e perfect ne am asigurat benzile ![]()
