Sa vedem daca Jiji o sa mai faca declaratii anti-unguri dupa ce ne-am tras un ungur de ungur....![]()
Un ungur care vorbeste mai bine si mai curat romaneste decat multi "romani de romani". Sa speram ca Szekely se va ridica la nivelul asteptarilor! Bine ai venit, Janos!
