clasicul din fotbalul romanesc va decide campioana. sa nu ne facem idei ca de nu vom face cel putin un egal in cotineata vom castiga titlul.
vreau sa castigam in cotineata pt ai duce pe catei in boala lor numita turbare. oare poate fi o umilinta mai mare pt catei!?
HAI Steluta!!!
PS. FAC UN APEL LA TOTI STELISTII CE VOR FII IN COTINEATA, SA NU DEA CURS PROVOCARILOR SI SA NE VEDEM DE ECHIPA. DIN SURSE DEMNE DE TOATA IN CREDEREA (de la cel ce se ocupa de dispozitul jandarmilor la acest meci) JANDARMII AU LIBER LA INTRARE IN FORTA FARA PREA MULTE ATENTIONARI IN CAZUL IN CARE MANIFESTARILE VOR TINDE SA SCAPE DE SUB CONTROL!!!
