FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cea mai frumoasa deplasare

«123»
lucvald-190202.05.2008 09:13
nu are legatura cu articolul dar nu am stiut unde sa-l incadrez :rolleyes:

e vb despre articolul ala din the guardian preluat d toate ziarele...si am gasit in onlinesport despre ala care l-a scris:

Cine este autorul?

 

finalul spune tot:d sunt multi frustrati peste tot:))

fular-campionii 24!!!!

 

despre care articol vb omule ?!

yo_marius02.05.2008 09:24

@ Lucvald

 

E un articol in The Guardian scris de un "Geanta de Britania" in care se spune ca Steaua ar fi fraudat acest campionat. Articolul e plin de greseli enorme, dar a fost preluat de Adevarul iar apoi, urmand principiul domino, "toata presa" urla scandalizata ca "si ienglejii au auzit de blaturile noastre".

TROIAN02.05.2008 20:04

Einstein la un dineu, inainte sa intre in vorba cu cei de acolo ii intreba ce IQ au.

Primul raspunde:

- Am IQ 245!

- Bine, vin imediat sa vorbim de fizica nucleara si atomi, zice Einstein.

Mai incolo altul raspunde:

- Am IQ 145!

- Vin imediat sa vorbim de forta de propulsie si franare, ii spune Einstein.

Si mai incolo, ultimul zice:

- Am IQ 45!

Einstein se scarpina in cap si zice:

- Bine, o sa vorbim despre Dinamo!

 

 

scuze de of topic :steagcruce:

«123»