frumos articol...regret ca nu am fost atunci(nici nu stiam eu multe de galeria stelista, doar ce vedeam la televizor)..doresc s traiesc acea senzatie din pasaj :X..IUBIM Steaua....
SCUZATI PENTRU POSTUL DUBLU
nu sunt unii mai stelisti decat altii insa tu nu realizezi ca acest forum este vizitat si de persoane nedorite(catei, cioroi) si locul de intalnire, traseul si alte lucruri nu se pot spune aici in vazul lumii. contacteaza un sef de galerie sau un moderator si sigur vei afla. nush in ce masura vei putea ajunge la stadion daca nu faci parte dint-o brigada
ms Iulyan...stiu ca nu am sanse dar am incercat...cat despre contancat sefi de galerie si brigazi...nu cred ca o sa le ajunga nici lor biletele, dar sa le mai imparta la cei ce nu fac parte din brigazi
