Frati stelisti,nu mai va enervati aiurea. Becali e in direct pe toate canalele si spune ca e un sezon reusit pentru el pentru ca terminam pe 2 si mergem in Liga si ca cica ii spunea lui Borcea cum tot el iese in castig. Echipa sa, Steaua Bucuresti, tocmai ce a pierdut titlul la rivala acasa si el rade de Borcea.
Ah,si era sa uit,cica echipa nu a jucat bine pentru ca a plouat. Bine ca nu jucam in Anglia.
De asemenea, ciobanul a zis ca el e multumit de acest sezon,ca Lacatus va ramane la Steaua si ca nu e suparat pe jucatori. A mai zis si ca Tudor a arbitrat bine.
Deci vedeti,de ce sa ne agitam? Patronul nostru ne-a spus ca totul e ok, ca mai "beneficiem" de inca un sezon de CL, nu conteaza ca antrenorul nostru nu-si pune amprenta asupra jocului nostru, ca nu prea avem mijlocasi valorosi,ca se fac schimbari aiurea,ca Steaua nu mai are joc frumos(si nici macar eficient) etc etc etc. De asemenea,a mai aberat ciobanul ca cica u Cluj va incurca chefere. Nici daca joaca in 14 u Cluj nu incurca pe CFR, aia au cea mai slaba aparare din Liga 1,probabil le va da ciobanul bani sa joace,el asa intelege ca sa face performanta,nu intarirea propriei echipe(cu jucatori si antrenori) ci incurcarea rivalelor la titlu prin indirecte.
Asa ca pregatiti-va la anul pentru obiectivul maret locul 2, strangeti bani pentru biletele de CL si mergeti si votati PNG. Traiasca unicul conducator Becali!!!
Cata scarba am in acest moment....
FORZA Steaua!!!
Intotdeauna superiori.