Pai de ce sa ne luam de Nicolita? Sa ne luam de cel care l-a bagat! Lacatus a facut greseli flagrante la meciul cu Timisoara, dar ce-i putem reprosa dupa 10 victorii consecutive? Va fi foarte greu, dar este obligatoriu sa batem. Trebuie sa fim pragmatici, inteligenti sa dam totul pe teren, la fel ca in meciul cu CFR. In cazul asta nicio echipa nu ne poate sta in cale. Mielu si "P"orcea se pot da peste cap si isi pot sparge si ochelarii de ciuda. Jucatorii trebuie motivati psihic, asta e foarte important. Trebuie sa inteleaga ca aceste meciuri oricat de grele ar fi, sunt mai simple decat o dubla cu Atletico Madrid, Fiorentina sau Dinamo Kiev. Plus ca sarbatorirea titlului in groapa ar fi o revansa pentru ce ne-au facut ei cu tabela. Ca sa nu mai zic ca mi-ar face o deosebita placere sa-l vad pe Muresan cum incaseaza 5 goluri la Cluj si 10 pe Highbury.
)))))
Cred intr-o echipa in forma maxima si formata din: Zapata - Radoi, Goian, Golanski (?), Nesu - Plesan, Petre (?), Mendoza, Dayro, Dica si Pepe. Sa nu aud de Neaga in titular! Doar daca vrem sa stricam gazonul din Banie.
)
Forza Steaua! Intotdeauna superiori!
PS: Golanski si Petre sunt apti de joc? Cine stie?