Eu nu am fost la meciul cu "U" Cluj cand si atunci a plouat, spuneti-mi va rog daca vin cu umbrela risc sa mi-o confiste?
nu ti-o confisca, stiu eu sigur, se depune la poarta pe unde s-a intrat si la iesire se returneaza, insa nu se garanteaza integritatea ei.
