FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Politehnica Timișoara

«123»
Jandarmerita22.04.2008 15:00
Eu nu am fost la meciul cu "U" Cluj cand si atunci a plouat, spuneti-mi va rog daca vin cu umbrela risc sa mi-o confiste?

nu ti-o confisca, stiu eu sigur, se depune la poarta pe unde s-a intrat si la iesire se returneaza, insa nu se garanteaza integritatea ei.

David_Steaua200722.04.2008 15:44

Ahahaha,e a treia oara cand ma ploua la meci!!La celelalte 2 nu mi-a parut rau,sper din suflet ca nici la acest meci !!Forza Steaua!

raul stelistu22.04.2008 15:50

Sigur batem echipa lui Mobby............daca au luat 3 de la Otelul Craoiva si Vaslui ma indoiesc ca scapa fara 3 si de la noi.Sper sa-l vad pe Daryo in primul 11.

Forza Steaua spre 24 sa moara mizeriile care ne contesta fular-campionii

c.ronaldo1722.04.2008 15:53

Pe Gesepe scrie ca meciul ar fi in pericol din cauza ploii. Asa`i sau iar mananca ca*at gazeta? Cum e vremea in Bucuresti?

axl22.04.2008 16:13
Pe Gesepe scrie ca meciul ar fi in pericol din cauza ploii.

Ce se intelege prin "pericol"?

c.ronaldo1722.04.2008 16:20

Adica nejucare. Scrie ca ar fi plouat cu pietre.

dr.adrian922.04.2008 16:39
Adica nejucare. Scrie ca ar fi plouat cu pietre.

 

cum adica rejucare. `???

Poli castiga la masa verde cu 3-0

c.ronaldo1722.04.2008 16:46

@Adrian

 

1.nejucare, nu rejucare.

2.Daca nu se joaca azi, se va juca maine. Tin minte un caz asemanator acum cativa ani inaintea unui meci Steaua-FCM Bacau; cu vreo 2 ore inainte de meci stadionul era inundat si s-a jucat a doua zi dimineata (adica pe la vreo 13,14).

axl22.04.2008 16:48

Sistemul de drenaj al stadionului a fost pus la punct, din cate stiu eu, si inca bine de tot. Cred ca e nevoie de un adevarat diluviu ca meciul sa nu se joace.

 

P.S. Am vorbit cu Fane, care tocmai intra pe stadion, si-a zis ca nu se pune problema sa nu se joace din cauza ploii, care a stat, in schimb se pare ca Poli e blocata in trafic asa ca meciul ar putea incepe un pic mai tarziu.

c.ronaldo1722.04.2008 17:12

Deci GSP mananca ca*at.

«123»