Ma, acum mi-am dat seama de ce il baga pe Nicolita! Vin alte cluburi sa il vada si nu poti sa-l tii pe banca!
E grav, oricum, ca jucam si cu Lovin si Banel! Dar daca nu avem antrenor ce sa facem!
Noroc ca echipa e mai valoroasa ca in tur si sezonul trecut, dar iti trebuie si antrenor! Noi suntem ca un Mercedes, iar soferul Laca, ii pune roti de dacie! Degeaba e masina buna daca joci cu roti, gen Banel sau lovinel!
Macar de s-ar accidenta Banel sau Lovinel, ca sa intre Dayro! Se vede ca are talent si stofa, dar daca nu joaca nu are cum sa aiba valoare!
Da' ce ne pricepem noi la fotbal, nu??? E clar! In Romania nu exista antrenori! Sa speram ca Steaua va incepe in forta si nu in stilul lalait si de lehamite cu care joaca in deplasare!
E bine ca-l baga pe Radoi fundas, ca ne trebuie viteza daca o sa stam cu fundasii la centru! Pai bai Laca, cu Galati noi jucam cu fundasii sus, aia ne asteptau si contraatacau si noi nu aveam fundasi de viteza??? Asta e Laca! Nu stie! Da' lasa ca avem simbol pe banca,nu?? Pai daca Lacatus ar fi jucat azi, nu mai ajungea simbol, ca nu avea antrenor si Steaua,o echipa fricoasa!
O echipa mare cu adevarat incepe tare meciul si calca adversarul pe gat! Si nu ii da drumul pana nu il face praf! Noi jucam exact ca UTA pe care o antrena Lacatus, la frica, trecere de timp si la noroc!