![]()
pe site-ul javrelor este postata o stire cam "suspecta" suna cam asa :
EXCLUSIV/ PCH face o noua captura
La inceputul meciului din aceasta seara PCH va afisa o noua "captura". Este vorba despre un steag "spurkat" al "brigazii" nou infiintate "casuals"!
Vom reveni cu detalii.
din pacate nu stiu dar avem vreo brigada cu acest nume?
![]()

