Eu sunt convins ca Gigi nu risca nimic cand face aceste afirmatii, iar el stie foarte bine acest lucru, altfel probabil nu le-ar mai face.
Cum si de ce a ajuns sa-si permita o astfel de atitudine??? Treaba lui, bravo lui.
Am si eu o intrebare pentru cei cu "trebuie facut ceva" : macar mergeti la protest cu Greco? Poate ca nu este o solutie, dar macar e o inititiva
