inca nu suntem campioni!!!
ramaneti cu capul pe umeri si cu picioarele pe pamant!
Important este ca jucatorii si antrenorii sa ramana cu picioarele pe pamant,nu noi suporterii!...
Spune-mi si mie,cu ce il influenteaza pe Dica,de exemplu,faptul ca eu sau tu suntem bucurosi?
Despre meci:ma bucur ca s-a terminat asa,le da baietilor moral.Totusi,nu putem sa spunem ca nu am avut nici o emotie.La 1-0 aveam o presimtire ca ne dau clujenii gol.Bine ca m-am inselat.Bravo Zapata,Baciu,Ghionea ,Marin,dar mai ales O.Petre care parca are picioarele lungi de 4 metri ,agata toate baloanele ca nimeni altul...
Multumesc si sud-americanilor,care au adus un plus mare in atacul nostru.Il vad pe Dayro Moreno un fotbalist de mare viitor.Bravo Dica,Neaga ,Golanski(ce gol superb) si celorlalti baieti care si-au vazut de treaba pana la fluierul final.
Ne asteapta,cum spunea si @dr.adrian9 un meci foarte greu la Galati.Sper sa ne intoarcem de acolo victoriosi!Forza Steaua! 