IN ATENTIA cCRA-feristilor de peste tot!!!
Ce nu intelegeti voi va explic eu...UEFA nu isi doreste 2 echipe romanesti in CL SI STITI DE CE?PENTRU CA DACA CLUJUL MERGE IN Liga direct automat Steaua pleca cu prima sansa sa intre si ea deoarece este cap de serie.Asa cajocurile sau facut in afara tari si nu in Romania cra-feristilor.
Ei prefera ca Steaua sa intre direct in Liga ca ocopanta locului 2sa nu fie cap de serie si sa dea sansa unei alte echipe de top din europa sa joace in CL.
Daca asta nu intelegeti atunci bagati bani vreo 3/4 deceni si o sa intelegeti.
Desi la meciul de diseara cu vecini de sub scara a celor de la Cluj Steaua nu ar trebui sa aiba probleme totusi vo rog sa fiti atenti la arbitraj sa vedeti ca orcum nici arbitri nu o sa le dea nici o sansa juniorilor U Cluj"NAMOCA"
P.S.Nu cred ca este mana lui Jiji Becali chiar si el este un peste mic pentru un PALARIE atat de mare care este "CL"http://static.fcsteaua.ro/forum/style_images/2/folder_post_icons/icon12.gif
http://static.fcsteaua.ro/forum/style_imag...cons/icon12.gif
steua forhttp://static.fcsteaua.ro/forum/style_emoticons/default/steag_sah_mic.gif
http://static.fcsthttp://static.fcsteaua.r.../steagcruce.gif
http://static.fcsteaua.ro/forum/style_emot...sah_mic.gifever
