FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre ,,zeariștii'' sportivi,fauna din talkshow-urile sportive...

«1234»
Living_Dead_Stripper03.04.2008 19:34

hmm...

Acum ar trebui s-o iau de la capãt cu teoria chibritului , dar n-am s-o fac cã n-are rost...

Pentru cine nu a ințeles ce-i cu aceastã rubricã,iatã instrucțiunile:

 

Contestați – aplaudați

Injurați sau lãudați,

Protestați sau apãrați,

Numai sã ne vizitați... ;-)

SSK03.04.2008 20:54

...acestea fiind spuse, declar topicul inchis!

«1234»