03.04.2008 19:34
hmm...
Acum ar trebui s-o iau de la capãt cu teoria chibritului , dar n-am s-o fac cã n-are rost...
Pentru cine nu a ințeles ce-i cu aceastã rubricã,iatã instrucțiunile:
Contestați – aplaudați
Injurați sau lãudați,
Protestați sau apãrați,
Numai sã ne vizitați... ;-)
