FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Dacia Mioveni 2 - 0 (0 - 0)

«123»
razvan beica06.04.2008 08:09

Steaua Bucuresti - Dacia Mioveni

2 - 1 (chinuit)

 

:steag_sah_mic:

MoWeed06.04.2008 08:12
Echipa probabila:

 

Zapata - Golanski, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Plesan - Neaga, Dica, Mendoza - Pepe Moreno

 

Rezerve: Cernea - Rada, Nesu - Nicolita, Dayro Moreno, Vali Badea, H. Habibou

 

Absenti: Lovin, Ov. Petre (suspendati)

 

Accidentat: Emeghara

Ar fi ceva sa fie Banel rezerva dar sunt slabe sperante.....

Pana la urma Dayro e sau nu bolnav de apendicita??

Adi Tanas06.04.2008 10:59
Ar fi ceva sa fie Banel rezerva dar sunt slabe sperante.....

Pana la urma Dayro e sau nu bolnav de apendicita??

Sa joace si Banel,sa dea chiar si 2 autogoluri,important e sa cistigam!!!!!!!!

dogaru laurentiu06.04.2008 11:21

Steaua castiga cu 2-0.Fac pariu pe 3 beri.Campionatul este in curtea noastra.Forza Steaua,Forza Lacatus,.Golurile vor fi inscrise de Pepe Moreno si Habibu

dogaru laurentiu06.04.2008 11:28

Forza Steaua :steagcruce:

Avem echipa,avem valoare sa moara cainii din Stefan cel Mare.

Am avut si vom avea mereu,boala pe milogi,ne pisam pe ei la infinit,**** LUI RAPID. fular-campionii :

Dupa meci...................... :beer2::punk:

LA MULTI ANI Marius Lacatus!SA AI NUMAI SUCCESE CU Steaua

DelPiero1006.04.2008 12:40
Ar fi ceva sa fie Banel rezerva dar sunt slabe sperante.....

Pana la urma Dayro e sau nu bolnav de apendicita??

Ce mi-e Banel,ce mi-e Neaga...tot cu un om minus jucam practic!Cu Dayro se intampla ceva....presimt,si nu stiu daca e de natura medicala...

cornisa5806.04.2008 17:53

Hai bãieți putem egala la puncte pe CFR cã au pierdut acasã trebuie sã cîstigãm .

clausblaus06.04.2008 18:46

Dam vina pe arbitri,dam vina pe antrenori,dam vina pe federatie si pe brichete dar nu ne vedem propria neputinta,incapacitatea de a face fata unor echipe asa zise mici.Cu un semisut in min 37 si cu un sut bunisor in min 43 vrem sa castigam campionatul si sa jucam in CL??Ma indoiesc!!!Indiferent de rezultatul final,va spun cu mana pe inima,nu avem echipe pentru CL!Doar daca vom juca 45 de min cu DACIA MIOVENI si alte 45 cuTG Jiu.DUREROS DE ADEVARAT!!!!!

Dani200506.04.2008 20:09

Din cate vad la TV si aceasta victorie este contestata.Usor,usor o sa ne obisnuim cu acest lucru...

 

@clausblaus:pe cine ai vedea in Liga?Dar sa nu zici ca nimeni ca nu e posibil asa ceva:)

sonic200506.04.2008 20:48

e incredibil cat de usor i-am ajuns pe CFR, acum cred ca avem pentru prima data de la startul acestui campionat prima sansa la titlu :yeahh:fular-campionii

Mytzu_stelistu07.04.2008 09:29
fular-campionii cine e pe primu loc,cine e pe primu loc.........Steaua eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :steagcruce:forzateaua
MALDINI_STEAUA07.04.2008 10:19

Frumos meci , chiar daca m-a plouat ca pe o Curca :))) . Apropo erea si ziua lu Habibou :D

«123»