FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

S-a mai dus unul dintre noi...

«123»
ingerasul_elena25.03.2008 19:22

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!Condoleante familiei!:(

Gabyc25.03.2008 20:21
Informatii Personale

alexis

Stelist si dincolo de moarte

Un stelist adevarat.Baietii ar trebui sai dedice o victorie la Vaslui.Sa speram ca vor juca cu sufletul pentru toti stelistii morti,si pentru sacrificiul suporterilor de a ajunge la meciurile lor atunci cand au mai mare nevoie de noi.

 

Dumnezeu sal odihneasca in pace.

ktalyn25.03.2008 21:14

Dumnezeu sa'l odihneasca in pace :( .........

Andrei2125.03.2008 23:42

pacat!!! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!!!

jurca john daniel26.03.2008 01:14

Condoleante!Dumnezeu sa-l odihneasca! :sad2:

1on26.03.2008 09:32

Am fost la priveghi asearã... greu tare... cu fularul la cap și o minge de fotbal și una de baschet la picioare... mã uitam la el și parcã nu era el... dar era...

Conduceți cu grijã, nu vã asumați riscuri inutile (gen depãșiri riscante sau intrãri tari în curbã) și purtați centura de siguranțã chiar dacã stați pe bancheta din spate. Eu cred cã scãpa dacã o avea. ªi când cumpãrați o mașinã dați mai mare importanțã elementelor de securitate.

Propun sã se blocheze accesul la "Colțul vesel" toatã ziua de mâine, când e înmormântarea.

jeles26.03.2008 12:31

Dumnezeu sa te ierte Alexandru

w3bmaster27.03.2008 09:10

Condoleante alte cuvinte sunt de prisos ....

metale27.03.2008 15:17
Un stelist adevarat.Baietii ar trebui sai dedice o victorie la Vaslui.Sa speram ca vor juca cu sufletul pentru toti stelistii morti,si pentru sacrificiul suporterilor de a ajunge la meciurile lor atunci cand au mai mare nevoie de noi.

 

Dumnezeu sal odihneasca in pace.

r.i.p

1on27.03.2008 22:25
dankressman128.03.2008 03:13

De ce Doamne ii aduci la tine doar pe cei ce merita?

A murit un STELIST! Sa ne plecam capetele si sa ne intarim inimile!

1on28.03.2008 07:43

Vreau sã atrag atenția și asupra prostiei miliției române, cultivatã încã din școalã. Unul dintre colegii noștri este elev la școala de milițieni de la Câmpina. Milițienii de acolo nu au vrut sã-i dea drumul sã vinã la înmormântare, pe motiv cã poate primi acceptul doar pentru rudele de gradul 1. Eu mã întreb dacã ar muri un prieten de-al unui profesor-milițian de acolo, oare acesta ar fi fost lãsat sã lipseascã de la cursuri pe durata funeraliilor? În mod sigur, da.

robert_1128.03.2008 09:02

RIP

bobochyka1728.03.2008 13:53

Condoleante! M-a lasat fara cuvinte.

puyol28.03.2008 14:31

"In clasa a IX-a iti cautai locul in banca si l-ai gasit, in clasa a XII-a ti-ai cautat drumul in viata si l-ai gasit. Dar acum te indrepti spre un drum fara intoarcere, lasind in inimile noastre doar amintiri!... De la profesoara ta de romana, despre care ai spus intotdeauna ca este feminista, un 10 si o diploma care poarta una din culorile Stelei. In inimile noastre vei ramine mereu un campion. Nu te vom uita niciodata. Mergi cu bine, calatorule", a spus cu regret in glas profesoara de romana Mihaela Neagu.

Kame29.03.2008 10:42

Dumnezeu sa te ierte !!! RIP

barca_stea29.03.2008 14:59

dumnezeul sa te odihneasca in pace!!!

DaNeZuXxL30.03.2008 08:51

NU AM CUVINTE :mellow:

ultras_geo31.03.2008 15:32

o sa ne revedem cu totii acolo sus . Dar nu inca ! Dumnezeu sa-L odihneasca !

«123»