Dumnezeu sa il odihneasca in pace!!! Baietii nostri ar trebui sa se duca la Vaslui cu gindul de ai face un inceput de cadou care ar trebui sa culmineze cu cistigarea campionatului!!!
Dak ei nu mai au onoarea aceea de a se darui total pe teren atunci, faptul ca sunt oameni care iata vin de departe si care fac sacrificii de a veni la meciurile favoritilor lor, ar trebui sa ii faca sa realizeze faptul ca Steaua este o echipa mare, un mit care este iubit de majoritatea oamenilor din aceasta tara care in aceste vremuri grele gasesc prin fotbal linistea si implinirea sufleteasca care ii face sa simta ca traiesc si sunt mindrii de a fi fanii Stelei.
Condoleante familiei indurerate si sa fie tari !!!