FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Uta Arad 2 - 1 (0 - 1)

«123»
DelPiero1022.03.2008 12:28

Cand va vad zicand asta,imi vine sa va dau cu o turela peste ochi!Asta e o mandrie?Ca am apasat butoanele? :wall:

Raulredblue22.03.2008 14:24
Cand va vad zicand asta,imi vine sa va dau cu o turela peste ochi!Asta e o mandrie?Ca am apasat butoanele? :wall:

 

bine zis

**alex**22.03.2008 15:25

Cartonașul galben primit de Ovidiu Petre în finalul primei reprize al meciului Rapid-Steaua nu va fi luat în considerare pîna în momentul în care Comisia de Disciplinã nu va lua o decizie legatã de evenimentele din Giulești. Astfel, "optarul" din Ghencea va putea sa joace duminicã în meciul roș-albaștrilor cu UTA.

st_194722.03.2008 16:35
Cand va vad zicand asta,imi vine sa va dau cu o turela peste ochi!Asta e o mandrie?Ca am apasat butoanele? :wall:

 

Este o ironie si doar atat!

DelPiero1022.03.2008 16:52

Inteleg ca e o ironie,dar unii o ridica la nivel de arta,ceea ce e o prostie!Aia cu 'Ole,ole,multumim Crapidule' este mult mai faina!Asta e ironie curata...:wink:

vlad7522.03.2008 17:10

Ia sa fac si eu o aroganta si sa dau un scor. 5-2 pentru Steaua! Asa am visat eu in timpul zilei.

stefan0122.03.2008 21:24
:steagcruce: :steagcruce: :steagcruce: ar fi ceva de sar umple stadionu da e cam greu de crezut :(:steag_sah_mic:
martanu23.03.2008 00:45

Meciul asta cu UTA este foarte important....trebuie castigat neaparat. Sper ca jucatorii sa nu fie afectati psihic dupa tot circul penibil al ziarelor si al tiganiei. Apropo de presiune, se vede ca CFR nu are experienta, sunt distrusi........Si mai sper ca tribuna sa-l aplaude pe Zaharia pe care eu inca il regret.

alexynho23.03.2008 08:49

Uimitoare lupta pentru titlu. Desi in iarna, eram sigur ca ne vom bate doar pentru locul 2, acum sunt mai surprins ca niciodata sa vad cum o echipa care a avut 8 puncte avans, reuseste aproape sa piarda titlul. Sper ca sa castige Steaua, desi va fi foarte greu (se stie ca noi ne innecam cu echipele mici).

dannyy23.03.2008 09:34

Steaua-UTA...3-0...si pentru aia care zic ca st stelisti, ce treaba aveti voi cu jucatorii, vad ca se scrie p'aici ca Lovin e milog, dak iubiti Steaua nu mai vb si nu mai acuzati jucatorii, ei ne-au facut sa visam la Liga Campionilor, si tot ei o sa ne duc din nou acolo... iubesc prea mult Steaua

Cukoo23.03.2008 12:16

Sa spermam ca bate Steaua azi. Eu cred ca nu are cum sa piarda cu UTA, Laca stie tot ce misca la UTA. fular-campionii

 

as prefera echipa asta:

 

---------------------Zapata----------------------

 

---Golanski---Radoi---Goian---Emeghara/Nesu

 

----------Ovidiu Petre---------Plesan-----------

 

----Dayro Moreno-----------------Dica---------

 

---------------Mendoza----------Habibbou-----

 

Dar probabil ca nu va juca asa si in locul lui Plesan va fi Lovin.

weeezer23.03.2008 12:39

Dayro trebuie sa fie jucat varf!

MoWeed23.03.2008 12:42
Dayro trebuie sa fie jucat varf!

Dayro e varf de meserie dar sincer decat Banel mijlocas lateral il prefer pe Dayro reprofilat

Cukoo23.03.2008 12:46

Eu mai tare il vad pe Mendoza varf si Dayro un fel de Dica. :)

LeGenD23.03.2008 16:16

Sa inceapa cu:

--------------------Zapata---------------------

------------Radoi----------Goian--------------

-Golanski--------------------------Emeghara-

-------------------Ov.Petre--------------------

-D.Moreno--------------------------Mendoza-

-------------Dica---------Habibou-------------

-----------------P.Moreno---------------------

weeezer23.03.2008 16:37

Or mai fi bilete??

c.ronaldo1723.03.2008 17:13

Conform GSP`ului cica asta ar fi formula de start:

Zapata - Golanski, Rãdoi, Ghionea, Neșu - Mihãițã Pleșan, Florin Lovin - Bãnel Nicolițã, Nicolae Dicã, Mendoza - Pepe Moreno

 

Ce dracu` ba Laca? Ne iei iar cu Banel titular si cu Dayro rezerva?

sonic200523.03.2008 17:15

lasa ca si Dayro jucase foarte prost in meciul cu rapid, o sa-i prinda bine o pauza dar cred ca si pepe trebuia lasat pe banca azi si bagat habibou sau chiar v. Badea (care mai merita o sansa)

MoWeed23.03.2008 17:15

In sfarsit jucam cu un mijlocas la inchidere si atunci il vedem pe Banel :thumbdown:

c.ronaldo1723.03.2008 17:18

@sonic

 

Ma crezi ca l`as prefera pe Neaga in locul lui Banel?!

sonic200523.03.2008 17:25

si eu l-as prefera pe Neaga. nu am zis ca il vreau pe Banel ci doar ca Dayro a jucat destul de prost in ultimele meciuri si e normal sa mai stea si pe banca un pic, la fel si pepe.

oricum in seara asta avem doar varianta victoriei si sper sa iasa totul bine si de miercuri sa fim la 3 pct de CFR

Alex1234_Steaua4ever23.03.2008 17:28

Banel :( ... imi pare rau de tine da cand aud : Banel titular.... deja ma gandesc la multe goluri marcate (nu numai in poarta noastra ) prefer sa-l bage pe Dayro , care are foarte multe surprize de aratat. Forta Steaua si respect UTA ! Imi va parea rau de voi daca veti retrograda!

nicusor_2008_steaua23.03.2008 17:46

:steagcruce: Sper ca Steaua sa castige acest meci

 

 

 

Si cel cu rapid la masa verde

Crysty_STE23.03.2008 18:03

Eu zic ca nu o sa fie probleme cu UTA. Dar l-as fi preferat pe Dayro sau habibou in locul lui pepe. Dayro si meciul trecut a mai reusit cate ceva, pepe in skimb nu a facut nimik.

MoWeed23.03.2008 18:36

de cand cu infrangerile v-a crescut frustrarea franarilor...

«123»