Nu. Formularea incearca sa prinda o idee in forma cat mai lapidara. Imi pare rau ca nu a fost
bine inteleasa; in orice caz nu doream sa "demonstrez" ceva ci sa atrag atentia asupra unui aspect.
E în regulã. Sper cã nu ai luat-o ca pe un atac la persoanã... pur și simplu vroiam sã-ți atrag atenția asupra faptului cã dacã te vei exprima în continuare așa cum o fãcusei mai sus, șansele de a te face înțeles pe un forum ca acesta scad dramatic. Ai arãtat apoi cã poți vorbi mai pe înțelesul nostru, deși a fost nevoie de câteva explicații suplimentare, deci existã speranțã. :biggrin:
Chiar dacã suntem sau nu de acord, pari o persoanã inteligentã și sper cã vei rãmâne pe FCSTEAUA.RO ca sã mai discutãm și cu alte ocazii. Din pãcate, timpul limitat nu-mi permite sã-ți rãspund acum la toate observațiile.
Legat de dee, mai multe persoane și-au exprimat nedumerirea în legãturã cu utilitatea prezenței sale pe acest forum. Vreau sã spun cã site-ul nostru nu a avut niciodatã un regulament care sã prevadã înlãturarea utilizatorilor care țin cu alte echipe atâta timp cât ei discutã civilizat și constructiv. Pãrerea mea personalã e dee poate rãmâne liniștitã aici, chiar dacã nu e stelistã.
Am avut inclusiv o fanã dinamovistã (reddog), și lucrurile au stat la fel. Conteazã ce spui și cum o spui, și atât. Sigur, discuțiile vor fi mereu concentrate în jurul Stelei, din moment ce suntem pe FCSTEAUA.RO!