Bai nene, chiar traiesc intr-o tara de nebuni? Sau eu sunt singurul nebun in tara asta de oameni normali?
Deci, sa n-o lungesc, greseli au fost si de o parte si de alta. Dar greseli au fost si la Craiova, la Piatra-Neamt,la Bistrita etc... De ce numai in cazul Stelei se presupune (din pacate vad ca si suporterii adopta acesta "moda" a media) ca aceste greseli sunt intentionate.
Eu vad 3 posibilitati: 1. presupunem ca greselile din toate partidele acestea, plus cele care vor urma, sunt neintentionate si omenesti, sau bazate pe slaba pregatire a arbitrilor.
2.presupunem ca arbitrii sunt slabi de inger si ajuta, voluntar sau nu, toate echipele aflate in varful clasamentului
3. presupunem ca toti conducatorii cumpara arbitrii si ca vedem un jeg si o gluma de Liga I si suntem niste prosti ca le facem rating si le dam banii pe bilete.

