FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vedete Ros-albastre

«123»
DelPiero1018.05.2008 22:44

Gina Pistol nu e stelista!E dinamovista,din cate stiu!Naiba sa o ia,oricum e buna de tras in teapa! :blink:

f234567k19.05.2008 19:08
de unde si pana unde Grigoras stelist?

A declarat lucrul acesta in mai multe randuri la conferinte de presa si la mai multe interviuri. Iti mai aduci aminte si de faza cand le-a aratat spurkkkatzilor "degetu`" fiinda acestia il injurau tocmai pentru ca este stelist?

«123»