FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vedete Ros-albastre

«123»
DelPiero1015.03.2008 16:49

Nu stiu daca exista un astfel de topic!Eu stiu cateva vedete care s-au declarat stelisti-Dan Bitman,solistul de la Bere Gratis sau Lucian Viziru!Mai stiti voi vreunul/vreuna?Stiu ca Banica Jr. e dinamovist,air Alina Sorescu microbista,dar nush cu cine tine...

yo_marius15.03.2008 17:21

Dan Negru si Alina Plugaru :whistle:

MoWeed15.03.2008 17:34

Alina Plugaru=)))) aia sigur stie multe despre fotbal:)))

yo_marius15.03.2008 17:37

foloseste un prezervativ rosu si unu albastru... in acelasi timp :yeahh:

DelPiero1015.03.2008 17:38

E,daca e Alina Plugaru atunci suntem rezolvati... :laugh: ,Dan Negru parca tine si cu Poli,nu?

cristian01415.03.2008 17:59

Mihai Gainusa

DelPiero1015.03.2008 18:01

Da,cum sa uit tocmai de Gaiunusa? :blush: Mey,da' spuneti-mi,Alina Sorescu(nu Plugaru) cu cine tine?

1on15.03.2008 18:14

Horia Moculescu. Dan Negru se lãuda cã ține cu Steaua când Timișoara nu avea echipã în Divizia A.

ªi mai e și ãla cu țepi, de la ZOB. Nu știu cum îl cheamã. L-am vãzut la televizor dupã mãcelul din ªtefan cel Mare din sezonul trecut și zicea cã și-a luat-o și el de la singura categoria profesionalã cu iq negativ.

cristian01415.03.2008 18:18

Chiar si Catalin Maruta a fost pe Ghencea la cateva meciuri si simpatizeaza cu Steluta.

RobYnho15.03.2008 18:20

Moraru de la Nasu'. :)

yo_marius15.03.2008 18:21

Ionut Popa de la Iasi :rolleyes:

cristian01415.03.2008 18:21

Andrei Vochin

bodanelu15.03.2008 18:22

EU :punk:

SebahSTEAUA15.03.2008 18:32

Cristiano Ronaldo

yo_marius15.03.2008 18:35

Juande Ramos! :thumbsup:

 

David Beckham (daca e fan Banel, e si fan Steaua, nu?) :proud:

john_8615.03.2008 18:35

Vadim :thumbup: :laugh:

cristian01415.03.2008 18:37

Elodia :naughty:

yo_marius15.03.2008 18:43

Basescu (hac!) :drunk::beer2:

c.ronaldo1715.03.2008 19:05

Elena Base: Nu stiu cu cine tin, probabil cu Rapid!

Virgil15.03.2008 19:43
Dan Negru parca tine si cu Poli,nu?

 

Dan e stelist. Dar cand Steaua joaca impotriva lui Poli T, inima lui se imparte in doua.

novac15.03.2008 19:53

Gabi Safta, nu-i vedeta da-i moderator pe la radio si comentator de sport/TV. Maine are meciul vietii ... mai bine sta acasa decat sa-l vada colegii ca sare-n sus la goluri!

baraJa15.03.2008 20:01

Emil Gradinescu si Vlad Enachescu(Minutul 91) !

DelPiero1015.03.2008 20:50

Enachescu e dinamovist declarat!Ca si Moraru de la sport.ro...

MoWeed15.03.2008 20:51

Ilie Nastase :thumbsup:

cristian01415.03.2008 21:13

Oana de la Activ. :tongue:

«123»