FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vedete Ros-albastre

«123»
yo_marius15.03.2008 21:16

membri trupei Scooter! :steag_sah_mic:

 

 

P.S. Oana e buna! pacat de ea...

cristian01415.03.2008 21:22

Asa zic si eu, pacat de ea.. :whistle:

 

Ah, si era sa uit : Partidul fotomodelelor, in frunte cu Sanziana Buruiana. :biggrin:

vlad7515.03.2008 21:53
Asa zic si eu, pacat de ea.. :whistle:

 

Ah, si era sa uit : Partidul fotomodelelor, in frunte cu Sanziana Buruiana. :biggrin:

Partidul fotomodelelor,in fund,cu Sanziana Buruiana!

Mie de exemplu ,ce mai antipatica "vedeta" care tine cu Dinamo mi se pare Geambasu Jr.E un fel de Giani Kirita,Daniel Pancu,Zicu si Sumudica la un loc! :puke:

DelPiero1015.03.2008 23:16

Toti care tin cu dinamu sunt aroganti!Ma refer la vedete!Observati va rog...

baraJa16.03.2008 08:19

Nu ai idee ce bine striga pentru. Steaua cand a fost printre noi la Madrid..cu tot cu sotie!:))

cristian01416.03.2008 08:21
Partidul fotomodelelor,in fund,cu Sanziana Buruiana!

Mie de exemplu ,ce mai antipatica "vedeta" care tine cu Dinamo mi se pare Geambasu Jr.E un fel de Giani Kirita,Daniel Pancu,Zicu si Sumudica la un loc! :puke:

 

Iar mie cel mai antipatic 'vip' dinamovist (la el in cartier) mi se pare Nick, ex-N&D. Pe-ala l-as juca pe cap.

 

Geambasu am impresia ca in poza din buletin e imbracat cu tricoul lui Dinamo. :blink:

axl16.03.2008 09:09

Din cate stiu eu Stefan Banica Jr. e dinamovist, chiar foarte bun prieten cu Ionut Lupescu.

c.ronaldo1716.03.2008 09:26

@axl

 

Pai Stefan B.Jr. are si cateva melodii facute despre Dinamo.

 

PS: Adi de la Valcea, stelist&dinamovist&oltean si viitor CFR-ist.

_yang14.05.2008 11:55

@c.ronaldo17

 

Pãi toți maneliștii sunt CFR-iști... Dar ar fi bine sã fie menționați cã acum câteva luni erau steliști...

razvan_stelist200715.05.2008 20:39

gainusa de la cronica carcotasilor,Dan negru,mitza de la bere gratis,lucian viziru

puyol15.05.2008 20:57

in peluza la madrid era enachescu,si mai sus scria cineva ca ar fi dinamovist declarat

am vbit cu el si mi-a zis ca e stelist.. la fel si ceilalti doi,cosmescu si gradinescu

asta da situatie confuza :)))

MoWeed15.05.2008 21:11
@c.ronaldo17

 

Pãi toți maneliștii sunt CFR-iști... Dar ar fi bine sã fie menționați cã acum câteva luni erau steliști...

Gresit! Acum cateva luni erau dinamovisti. Stelisti au fost in anul 2006.

Ar trebui sa facem un sondaj: cu cine vor mai tine la anul:)))

MIREL6RADOI15.05.2008 21:20
Enachescu e dinamovist declarat!Ca si Moraru de la sport.ro...

lol moraru?moraru e cioara de cioara....

draghici e cu doagele...

stelisti,ha?

de la TV: costi mocanu-declarat...emil gradinescu-nedeclarat:D olaianos de la tvr.

muzica: paula seling,cristina rusu,ala de la bere gratis + sarmalele reci...bateristul de la holograf,horia moculescu

politica: emil boc(pe bune :steagcruce: ) Bogdan olteanu,iliescu..bleah...hrebenciuc.

ps seful DNA:))Astãzi, dupã ședința de plen a Consiliului Superior al Magistraturii, Daniel Morar a spus cã simpatizeazã cu echipa finanțatã de Gigi Becali.

bodanelu16.05.2008 07:12

nu stiu cat de stelist e seful DNA. am vazut declaratia lui la TV si a zis-o mai mult asa sa scape de ziaristi...

DelPiero1016.05.2008 07:39
membri trupei Scooter! :steag_sah_mic:

 

 

P.S. Oana e buna! pacat de ea...

Oare? :whistle: Ar fi bine,Scooter e trupa mea favorita!

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:14

nu era mort,Nick de la ex N&D?

_yang18.05.2008 13:18

O fi înviat ca 2Pac...

cristian01418.05.2008 13:31
nu stiu cat de stelist e seful DNA. am vazut declaratia lui la TV si a zis-o mai mult asa sa scape de ziaristi...

 

Mai degraba intra in gura presei, in felul asta, de parca ar avea vreo legatura simpatiile respectivului, cu competenta de care (nu) da dovada. Da' deh..gazetarii romani..

f234567k18.05.2008 13:52

Petre Grigoras

bodanelu18.05.2008 16:35

de unde si pana unde Grigoras stelist?

AdrianUltras2518.05.2008 17:28

Gina Pistol e stelista :D

bodanelu18.05.2008 19:04

ea sau corpul ei? :)))

The_Foxes18.05.2008 19:18

vlase de la zob .a fost in destule deplasari inclusiv in groapa atunci .gaborii spurcati i-au rupt o mana.restu, aproape toti sunt de umplutura ,panarame.tineau si ei cu Steaua ca asa era "tendinta" dar nu stiu un cantec/ nu au fost la vreun meci.cum sunt astia acum cu CFR .stiti cum e" vara asta se poarta...."

dr.adrian918.05.2008 19:22
Gina Pistol e stelista :D

 

cine mai e si asta?!

bodanelu18.05.2008 21:00

ce tare ar fi, brigazi de vedete. sa-l vezi pe mitza la o bataie cu banica jr, sau pe gina pistol cu luciu :)))

«123»