Lacatus este cel mai slab antrenor din istoria Stelei. Dupa multi ani de zile avem un lot format din jucatori foarte buni dar de data asta nu avem antrenor. Si asta pentru ca bivolu a vrut sa inchida gura suporterilor. A reusit. De ce? Pentru ca suporterii sunt la fel de necunoscatori in ceea ce priveste istoria Stelei ca si bivolul nostru de creditor. Pentru ca importanta clubului nostru, macar felul in care percepem noi aceasta importanta, ca maretie, ne-a coplesit si nu ne dorim decat sa fim pe primul loc.
Lacatus trebuie sa plece! Acum, imediat! Bivolul nu-l va da afara acum pentru ca suntem in an electoral, ar trebui sa-l dam noi. Hehehehe, care NOI?!
batrane Gica chioru, faci ce faci si pui degetul pe rana.
Laca a fost un mare jucator dar ca antrenor e nula la nula si chiar mai putin. rebelul de la sevilla care trimitea mingea sub bara la penaltyuri in materie de antrenorat a ramas la nivelul exprimarii varstei de la sevilla. nu poate concepe un fotbal mult mai elaborat. Laca si fotbalul are subiect si predicat, dar tu nu poti exprima mai multe parti de vorbire. ti-a iesit cu clujul timp de 65' dupa care Tudor ne-a impins spre victorie. asa ca vrem nu vrem il ciobandante are dreptate dar vin alegerile si amintirile ma chinuiesc (vezi cazul Hagi).
dupa Gica si tu Laca trebuie sa pleci. e prea grea gramtica Stelei pentru tine. e mult mai complexa decat te asteptai. iar gramatica meciurilor de pregatire nu au nici o urma de extemporal. ti-a iesit si ieri dar cat o sa-l mai poti pacali pe domnul profesor fotbal?
