Foarte dezamagit de tot ce inseamna Steaua actuala si, foarte trist, chiar de suporterii ei.Toate cele bune!
Vanfootball, daca esti dezamagit de tot ce-nseamna Steaua actuala, lasa-ne tata...cauta-ti o alta echipa ...nu ti-ar fi greu sa te atasezi de ea, pentru ca nu traiesti la cote absolute dragostea pentru culori.
Si lasa-ne pe noi, cu Steaua noastra, asa scandaliyati si subiectivi. lasa-ne sa ne iubim echipa pentru ca Steaua, orice ar face, orice umilinta ar indura pe teren sau in afara lui, oriunde, nu isi va pierde niciodata suporterii adevarati.
Iti multumim.

