@greenyes
Totusi a fost cel mai frumos meci al Stelei de la Protasov incoace(cel putin pana in minutul 60). Si am batut liderul Romaniei dupa ce in prima repriza am facut ce am vrut cu ei(pacat de ratari) nu putem zice ca a fost un meci slab.Da, este adevarat ca nu a fost prea buna retragerea aia numai ca atata timp cat au castigat cred ca putem fi macar optimisti. Gandeste-te ce s-ar fi zis daca nu ne retrageam in aparare si ne ardeau franarii pe contra-atac...
Suntem inca la inceput sa nu uitam ca in afara de Dica toti atacantii de ieri au fost nou-veniti am increderea ca o sa vedem meciuri si mai bune.
Cat despre acea triere sunt complet de acord cu tine multi dintre cei care se dau mari stelisti nici macar nu stiu care e echipa de la Sevilia tin cu Steaua ca a avut cele mai bune rezultate.
