FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Prajiturile cu cacao? Sau cele cu fructe?

«123»
f234567k30.06.2008 07:22

Inghetata cu fructe confiate.

razvan_stelist200730.06.2008 11:18

prefer frunctele,da sa fie proaspete nu la conserva,ca are gust naspa cand coci prajitura

oanna_r3d_and_blu3_4ever29.07.2008 21:22

ciocolata :yeahh::wub:

Wally02.08.2008 21:38

Prefer "savarinele" :biggrin:

RaMs3s30.08.2008 23:38

savarinele fac legea :thumbsup:

D4v1dstelist16.04.2009 11:42

Salata de fructe cu frisca si capsuni!Vara!RULLLZZZ :naughty:

KERATOCONUS16.04.2009 13:07

Prajiturile cu fructe sau placinta cu branza dulce. Urasc cacaua si ciocolata. De fapt urasc tot ce e legat de culoarea neagra. :D

D4v1dstelist16.04.2009 19:01

KKTu de capra ii destul de bunicel( cerealele alea de ciocolata boabe :naughty: )

«123»