30.06.2008 07:22
Inghetata cu fructe confiate.
Inghetata cu fructe confiate.
prefer frunctele,da sa fie proaspete nu la conserva,ca are gust naspa cand coci prajitura
ciocolata ![]()
![]()
Prefer "savarinele" :biggrin:
savarinele fac legea ![]()
Salata de fructe cu frisca si capsuni!Vara!RULLLZZZ ![]()
Prajiturile cu fructe sau placinta cu branza dulce. Urasc cacaua si ciocolata. De fapt urasc tot ce e legat de culoarea neagra. ![]()
KKTu de capra ii destul de bunicel( cerealele alea de ciocolata boabe
)