FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Prajiturile cu cacao? Sau cele cu fructe?

«123»
Stanici21.02.2008 17:42

Bai.. cea mai buna mancare e BEREA. Eu dixit!

dee21.02.2008 17:49
lasa-ma ca ma chinui de o luna sa intru serios intr-o cura de slabire si ma tot corup prietenii la bautura:D dar de azi GATA :sad2:

 

il iei pe Novac 'tovaras de suferinta' si slabiti impreuna. Cred ca ar fi mai usor pentru voi sa tineti o cura in paralel, sa va intreceti ;)) Indiferent de dieta, raport zilnic pe site! :D

benzina21.02.2008 18:39

mda..invara am slabit 36 de kg ...da m-am ingrasat 10 la loc..si tre sa le dau jos

dee21.02.2008 18:43

36 in vara??? :blink:

eu vreau vreo 3 kg si nu-s in stare :))) ia-ma pe mine "tovaras de suferinta" si impartaseste-mi secretul.

 

hmmm, transformam topicul asta in mancaruri vs. cure

bodanelu21.02.2008 18:45

slabit.. ingrasat.. dar de tutun cum ma las??? :((

Stanici21.02.2008 18:46

Tocmai am pus 15 grame.. vai, cum le dau jos. Haai, maaa:))

dee21.02.2008 18:48
Tocmai am pus 15 grame..

 

felicitari :D

mai ai de pus inca 15kg, hai ca poti :P

novac21.02.2008 18:51
Tocmai am pus 15 grame.. vai, cum le dau jos. Haai, maaa:))

Bai Stanici, pe tine te "tinem aici" ca ai imagine de mancacios. Ne mai faci pofta ... aoleuuu ce foame mieeee!

forever_STEAUA21.02.2008 21:19
slabit.. ingrasat.. dar de tutun cum ma las??? :((

 

Cand afli anunta-ma si pe mine...

benzina23.02.2008 01:31

mama...deci...4 luni am trait cu cate 6 litri de apa plata pe zi si o singura masa la ora 15 30....a fost ingrozitor ...fara alcool :((

steaua_gloria23.02.2008 09:24
slabit.. ingrasat.. dar de tutun cum ma las??? :((

Folositi si voi delea la care le face reclama la TV.Delea care iti dau senzatia de tutun.

novac23.02.2008 09:38

Am primit o "comanda speciala" de la nevasta unui bun prieten (mai este si insarcinata :D) cum ca la dulce vrea galusti(e?) cu prune. Musai! si ca tortul de mere sau alte d'astea ... sunt ... pepsi!

 

Bag telefon la mama si rasp: nu se poate ... ca nu-i sezon!

Sun inapoi la fata sa-i iexplic ... maraituri ... ca cica's bune si din borcan(compot) ... iar la mama sa o informez ca cica astea murate's bune ... cica nu!

<<PLM!>>

Am fost la vanatoare si am prins un kil si ceva de "prune import" ... vreo suta si ceva de mii (vechi)/kg. Nu am nimic cu ele dar parca's facute pe calculator, lucitoare si rotunde ... rau. Dus aseara la mama ... mancat (ea nu eu) 3pcs si cica merg .... dar tot mai bune's alea din toamna.

Acu' asteptam rezultatul muncii!

 

 

 

PS. Pisicile traiesc bine-merci, am verificat azi (refresh la frigider) ... rezistent iaurtu' ala.

ManiaCU23.02.2008 11:26

Eu cand eram mai mic , mie imi place caii !

novac23.02.2008 11:28

Probabil ca ai copilarit prin 1944-45 ... ca atunci a fost la moda fripturica de cal!

benzina23.02.2008 15:11

old school

micutZu' Deni24.02.2008 16:51

Mama ce foame mi s-a facut cand citeam postarile voastre...... =P~ , mai ales alea cu friptura de cal :D

benzina28.03.2008 11:47

Trebuie sa ma laud ...in 2 saptamani am slabit 8 kg....:D....

novac28.03.2008 14:28

Da ma si fata aia cica s-a ingrasat vreo 4 ... de la salatele cu maioneza! :whistle:

axl28.03.2008 15:49

Am niste pulpe dezosate in frigider, astept sa vina un amic cu niste bere si LSD si incepe distractia!

yo_marius28.03.2008 16:08

Mi-am facut mici azi... imi era pofta :|

RobYnho28.03.2008 17:27

Pfff, ce am piscat azi un meniu "snack" cu vreo 2 snitele cat palma. :wub:

abyclau28.03.2008 19:44
Tin minte cand eram mic ca imi facea mamaie..sharlota daia :X...mi-e dor de vremurile alea

Voua cand erati mici bunicii va faceau dulciuri....mie imi faceau vant!! :laugh:

dr.adrian928.03.2008 20:22

mamaliga cu branza à la maramures

un pastrav pe gratar

si o sticla de vin alb dulce grasa de cotnari.

 

TRAIASCA Romania

kili04.05.2008 08:06

Cele cu fructe imi plac mie. Eu nu prea am fost adeptul produsului Cacao

Joga Bonito29.06.2008 22:12

mah, zilele astea eu zic sa ne reprofilam pe inghetate.

 

personal eu prefer cele cu aroma de vanilie si capsuni.

«123»