FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pay-per-orice

«123»
milovan djilas08.02.2008 08:06

@Pentru ca atunci cand o firma (in cazul nostru Google) iti serveste reclame pe site nu poti controla ce reclame vor aparea. Sau poate ca suntem de fapt dinamovisti si a fost o mica scapare... tu ce crezi?

 

:biggrin: Criminal, Greco, de mult n-am mai ras asa!!!!!!!

Probabil ca toata echipa redactionala e impanzita de ultrasi Dinamo si rapid! :biggrin:

«123»