08.02.2008 08:06
@Pentru ca atunci cand o firma (in cazul nostru Google) iti serveste reclame pe site nu poti controla ce reclame vor aparea. Sau poate ca suntem de fapt dinamovisti si a fost o mica scapare... tu ce crezi?
:biggrin: Criminal, Greco, de mult n-am mai ras asa!!!!!!!
Probabil ca toata echipa redactionala e impanzita de ultrasi Dinamo si rapid! :biggrin:
