foci_mike
foci_mike
ciocanu86
gh_st_24
yzerman_parazitu
a,si jeleu apare in campionatul lui god,deci P@)
si totusi, m-am retras ![]()
si totusi, m-am retras![]()
si totusi esti terminat.Punct.
M-ai mai si incurcat ca te-am intrebat.tare mi-ar place sa nu te accepte nici ionutz.
ca sa ii facem lui god pe plac,eu zic sa-l acceptam pe jeleu =))
god ziceai ceva de ultimul post pe acest forum?![]()
pentru faptul ca a renuntat la orice alt campionat pentru a reveni in FCS jeleu merita sa fie acceptat fara discutii
acum ramane la decizia lui Ionut ![]()
pentru faptul ca a renuntat la orice alt campionat pentru a reveni in FCS jeleu merita sa fie acceptat fara discutiiacum ramane la decizia lui Ionut
![]()
sincer? nu m-am retras de pe celalalt campionat pentru ca am tinut sa revin pe fcsteaua, ci pentru ca nu aveam timp sa-mi joc meciurile. si nu cred ca voi avea timp sa joc nici meciurile de pe fcsteaua. in concluzie, ma retrag inainte de a fii acceptat
.
vai ![]()
vai![]()
tu oricum ai prea putina minte pentru varsta pe care o ai
Mihai + jeleu = love
tu oricum ai prea putina minte pentru varsta pe care o ai
3jn33b00n?
Cu tot respectul pentru fostii sau viitorii useri ai FcSteaua, telenovelele nu ne intereseaza. Hai sa lasam topicul asta celor care vor sa se inscrie si atat !
pauleta_1984
new1gogo :X ma primiti ?;
tre sa-mi instalez fifa :X