FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«123»
focimike05.02.2008 18:34

foci_mike

ciocanu8605.02.2008 18:52

ciocanu86

st_194706.02.2008 20:58

gh_st_24

yzerman08.02.2008 02:26

yzerman_parazitu

alin_jeleu08.02.2008 10:21
a,si jeleu apare in campionatul lui god,deci P@ :)))

si totusi, m-am retras :)

GOD08.02.2008 10:53
si totusi, m-am retras :)

 

si totusi esti terminat.Punct.

M-ai mai si incurcat ca te-am intrebat.tare mi-ar place sa nu te accepte nici ionutz.

mihai141108.02.2008 11:42

ca sa ii facem lui god pe plac,eu zic sa-l acceptam pe jeleu =))

 

god ziceai ceva de ultimul post pe acest forum?:|

klaus_e8908.02.2008 21:42

pentru faptul ca a renuntat la orice alt campionat pentru a reveni in FCS jeleu merita sa fie acceptat fara discutii :D acum ramane la decizia lui Ionut :)

alin_jeleu08.02.2008 23:18
pentru faptul ca a renuntat la orice alt campionat pentru a reveni in FCS jeleu merita sa fie acceptat fara discutii :D acum ramane la decizia lui Ionut :)

sincer? nu m-am retras de pe celalalt campionat pentru ca am tinut sa revin pe fcsteaua, ci pentru ca nu aveam timp sa-mi joc meciurile. si nu cred ca voi avea timp sa joc nici meciurile de pe fcsteaua. in concluzie, ma retrag inainte de a fii acceptat :).

mihai141109.02.2008 06:57

vai :|

alin_jeleu09.02.2008 11:19
vai :|

tu oricum ai prea putina minte pentru varsta pe care o ai

klaus_e8909.02.2008 12:56

Mihai + jeleu = love

mihai141109.02.2008 13:20
tu oricum ai prea putina minte pentru varsta pe care o ai

 

 

 

3jn33b00n?

i0nutz8309.02.2008 18:16

Cu tot respectul pentru fostii sau viitorii useri ai FcSteaua, telenovelele nu ne intereseaza. Hai sa lasam topicul asta celor care vor sa se inscrie si atat !

pauleta_198410.02.2008 15:37

pauleta_1984

Prodigy_andrey10.02.2008 15:50

new1gogo :X ma primiti ?;;) tre sa-mi instalez fifa :X

«123»