FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«123»
i0nutz8331.01.2008 18:38

FcSteaua.Ro organizeaza inscrieri pentru urmatoarea editie a campionatului de FIFA2008, cea mai puternica si serioasa competitie amatoare on-line de gen din Romania !

 

Cerinte obligatorii:

1. Suporter Steaua.

2. Jocul FIFA 2008 instalat curat (fara patch-uri, addon-uri, etc). Nu este obligatoriu sa detineti jocul original. Este totusi de preferat ;)

3. IP rutabil, fix. Presupune posibilitatea de a face host (serverul) fara softuri suplimentare. La momentul inscrierii, toate ip-urile vor fi verificate pentru a elimina posibilele suspiciuni.

4. Disponibilitate de timp, seriozitate. In mod normal, intr-o saptamana se disputa 4-5 etape de campionat + maxim un meci de cupa.

5. Exclusivitate. Asteptam inscrieri de la useri FcSteaua care nu joaca in alte campionate de fifa, pe site-uri mai mult sau mai putin anonime.

6. Yahoo Messenger. Este foarte important sa aveti user de YM, programul instalat, etc pentru a comunica cu adversarii.

7. Conexiune buna la net, joc acceptabil. Sunt conditii esentiale in acordarea notei pe care o veti primi la testare.

 

ATENTIE: Postati aici doar id-ul de YM, veti fi contactati de un operator FcSteaua imediat ce inscrierile vor lua sfarsit, adica in jurul datei de 15 februarie. Prioritate vor avea userii vechi FcSteaua.

 

IMPORTANT: Orice post care va contine altceva decat un id de YM va fi considerat offtopic si pedepsit ca atare !

john_8631.01.2008 18:48

hutanionut

BADboySteaua31.01.2008 18:56

Indeplinesc toate cerintele........Salutare tuturor

 

 

badboy_steaua

Stanici31.01.2008 19:51

Conditia 1: Sa fie stelisti, WTF?!!!!

alin_jeleu31.01.2008 20:26

yo_jeleus

blue-lion31.01.2008 20:26

s3rgyu_adriano_13

meph_frumossu01.02.2008 10:24

sal....meph_frumossu

fifa_player01.02.2008 11:33

va salut :* id-ul --->>> i_play_fifa

TazMaNiaBv01.02.2008 18:28

Salut

 

ID: TazMaNia_Bv

 

fular-campionii

Dany's01.02.2008 19:46

Danny_racari92

soRyn200801.02.2008 22:29

sory_2812

GOD02.02.2008 09:12

ibrahimovici_skil

ronaldo_020102.02.2008 10:25

god tu sti sa citesti frate?????????eu zic sa plimbi ursu......."da-ti demisia"de pe celalalt site si atunci poate se mai uita cineva si la di tau pe la topicul cu inscrieri da asa...???degeaba!!!

 

editat de moderatori

mihai141102.02.2008 10:26

corect

RobYnho02.02.2008 10:57

Stiti cum e ??!?! "Speranta moare ultima.." ;))

i0nutz8302.02.2008 12:29

@god, cred ca am fost suficient de clar in ceea ce priveste conditiile de inscriere; tu deocamdata joci intr-un alt campionat, ba chiar moderezi un alt forum (al carui nume chiar nu conteaza); aici regulile sunt simple, FcSteaua.Ro vrea exclusivitate si nu accepta niciun fel de compromisuri;

B33KTA02.02.2008 12:33

Id : buli2buli

ManiaCU02.02.2008 12:54

O simpla parere... lasati-l pe God sa intre in camp.

Decat sa intre vreo 6 care n-o sa-si joace meciurile si o sa strice tot farmecul ligii 2 ... mai bine vine unul pe care-l stim ca este serios si stelist.

i0nutz8302.02.2008 12:55

Foarte serios, ce-i drept..

Hai sa nu transformam topicul rezervat inscrierilor intr-o polemica pe cazul god. Conditiile sunt aceleasi pentru toata lumea; cine le indeplineste - bine, cine nu - mai incearca !

GOD02.02.2008 12:57

Asta am zis si eu,am jucat 1 an in ambele campionate,nu am avut nici un meci anulat sau mai mult AMANAT.

Deci pot sa imi joc ambele etape,EXCLUSIVITATEA e pentru aia care nu isi joaca meciurile deoarece mai sunt Inscrisi si in alte campionate,dar eu am demonstrat ca fac fata cu Brio.

 

 

Go Go La inscrieri.

i0nutz8302.02.2008 12:59

Discutia e offtopic. Ca sa incheiem: god, cererea ta de inscriere va fi analiza si rezolvata, pentru ca lucrurile sunt foarte clare. Nu indeplinesti punctul 5, te asteptam pe viitor sa rezolvi si acest aspect ! Numai bine !

turcu8502.02.2008 13:24

turcu_alex10

micutZu' Deni02.02.2008 18:46
Danny_racari92

 

Asta merita sa intre in campionat , mare stelist , si le are si cu fifa ... :P

Mir@no103.02.2008 17:45

s***@***

mihai141103.02.2008 17:50

si tu esti inscris in campionatul lui god :)

«123»