Haide baieti...deja am dat alarma la majoritatea prietenilor mei sa vina la meciurile cu hc...inca o data fac un apel cordial la toti prietenii ros albastrii sa vina sa sustina echipa noastra...
Prieteni ros-albastrii ne intalnim deci la il nostro Ice pallace...C'mon red blue army!!!
