FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua 8 - 2 Progym

«123»
fcsteaua.ro30.01.2008 13:17

Steaua a invins vineri Progym Gheorghieni in prima partida a dublei din acest weekend. Dupa o repriza terminata cu scorul de 0-0 si o a doua extrem de echilibrata, militarii s-au desprins pe final la fel ca in semifinala Cupei si au obtinut o victorie la 4 goluri, cu toate ca in repriza a 3-a am avut la un moment dat 2 oameni mai putin pe gheata la scorul de 3-2.

 

Sambata, diferenta de scor a fost si mai mare: 8-2 pentru echipa noastra. De data asta, echilibrul relativ din teren n-a durat decat o repriza. Steaua s-a impus categoric si ne da sperante ca ar putea recuceri laurii competitiei interne.

 

Asteptam cu interes urmatoarele meciuri!

Stanici30.01.2008 13:27

Merg!!

1uLy4Nn30.01.2008 14:43

Prezent...Trup si suflet pentru culori :steag_steaua_ro:

Hok3y30.01.2008 15:00

merg:) :steag_steaua_ro:

AdiM30.01.2008 15:33

merg. Totusi nush daca/cand o sa ajung si la meciul de vineri, cam devreme pus :(

makaan30.01.2008 17:59

Hai baieti la patinoar!! Care nu poate vineri ca lucreaza,macar sambata sa vina...o sa fie spectacol frumos,cu multe goluri,in special de-ale noastre!

1uLy4Nn30.01.2008 18:47

iar ne trezim 20 de insi pe patinuar :(..hai sa vb de aqm sa ne strangem undeva sa facem galerie :D

makaan30.01.2008 20:43

Astept sugestii...

1uLy4Nn30.01.2008 21:06

poi nush, cel mai bne cred ca e la Peluza Nord(qm ar fi in Ghencea) fata in fata cu tabela..ce ziceti?

john_8630.01.2008 22:07

ne intalnim in fata patinoarului vineri la 15.30 si stabilim unde stam

makaan30.01.2008 22:10

Ok...ne vedem acolo toti care vreti sa incurajati echipa...

novac30.01.2008 22:57

Daaa, vine si prietenul meu 112 :biggrin: dar el este stealth!

11230.01.2008 23:36
Daaa, vine si prietenul meu 112 :biggrin: dar el este stealth!

 

la ora aia sunt la munca ....iar vineri noapte merg acasa in ciuc pentru meciul dintre SC si Hc ( e mai interesant decat cel din Bucuresti)

 

Offtopic: mi-e frica sa scriu pe alte topicuri in afar de cele de hochei ca sa nu-mi sariti pe cap ...asa ca scriu aici . Nota 10+ pentru Adi Ilie si pentru Becali (chiar daca deobicei nu-i suport ) daca vor realiza acel proiect cu copii si juniorii . Este ceva extraordinar ce ar trebui sa faca toate echipele din toate sporturile .

greco31.01.2008 09:19

Haideti cat mai multi... ne vedem la tribuna I, in stanga cum se intra in patinoar.

makaan31.01.2008 09:42

Vad ca am ajuns la un consens grozav...unul la peluza,unul la I si altul la II... Nu mai bine ne intalnim in fata patinoarului cum spunea john? Si pe urma vedem noi unde o sa stam,numai sa stam toti grupati, sa se vada ca are si CSA suporteri nu doar sustinatori...

fane_casieru'31.01.2008 10:08

Bah..sunteti mai rau decat femeile drq.

Aveti doua carciumi vis-a-vis de patinoar mari si incapatoare ( Dacia si Transilvania )

De obicei cei din AISS stam in stanga tabelei ( la T1 cum s-ar zice ).

Vineri nu cred ca pot ajunge deoarece la 15.30 sunt la munca,dar sambata ajung sigur.

AdiM31.01.2008 10:35

Fane, mai e si Silva, tot vis-a-vis de patinuar. Se vede ca n-ai dat prea mult pe-acolo :tongue:

1uLy4Nn31.01.2008 12:49

oke baietzi..15.30 in fatza...o intrebare am:cat e biletul? sau e tot moca?

fane_casieru'31.01.2008 13:12

@1uly4Nn

 

Meciurile au loc la orele 15:30 (vineri) si 12:30 (sambata), si vor fi transmise in direct de postul SPORT.RO. CSA Steaua si AISS va invita la Patinoarul Mihai Flamaropol din Bulevardul Basarabia 35 pentru a sustine clubul nostru in lupta pentru un nou trofeu de campioni ai Romaniei. Intrarea este libera. La patinoar se ajunge usor de la statia de metrou Muncii, mergand in sens invers fata de Piata Alba Iulia.

1uLy4Nn31.01.2008 14:56

ahh...scz, nu am vazut :P am citit doar orele :blush: :blush: :blush:

john_8631.01.2008 15:18

ne vedem pe patinoar! sa fim cat mai muti sa incurajam baietii, care chiar merita!

makaan31.01.2008 16:00

Ok Ok am inteles... Oricum la cata lume o sa fie pe patinoar,ma indoiesc ca nu ne-am fi gasit si asa... :laugh:

1uLy4Nn31.01.2008 19:31

voi din ce zone veniti spre patinoar?

yo_marius31.01.2008 19:35

sper sa ne vedem maine pe PATINOAR!!! daca nu,sambata sigur ne vedem!!

 

forzza Steaua!!!

1uLy4Nn01.02.2008 16:18

frumos..a 3-a repriza excelenta...victorie la scor.. pentru cei prezenti si care au cantat acolo ;)) sa va dau o veste..maine lipseste sefa de galerie :))..o scuzati era si ea entuziasmata, prima oara la meci :steag_steaua_ro:

«123»