FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dan Petrescu, tu mai iubești Steaua?

«123»
MoWeed01.02.2008 15:49

A invins pe man utd intr-un amical fara importanta pentru englezi....

Un antrenor mare se vede in momentele dificile si el tocmai in aceste momente a clacat lamentabil. Daca era antrenor stia sa monteze jucatorii la pauza.

La arabi a luat cea mai buna echipa din zona Golfului persic si a dus-o pe locul 2 in campionat.

Dar gata ca suntem off-topic....

Cea_Mai_Dragutza_Stelista03.02.2008 18:19

Dan Petrescu nu are fatza de Steaua.....dupa parerea mea,el a fost un mare jucator si atat.

Nu-mi amintesc vreo victorie importanta pentru el ca antrenor...

La Steaua cei mai bun antrenorhttp://static.fcsteaua.ro/forum/style_emoticons/default/fular_campionii.gifi au fost Piturca si Protasov.

fedora03.02.2008 18:26

Ne-a batut de doua ori in doua luni.

Nu ca ar fi important, dar...

Virgil03.02.2008 18:44

Dan Petrescu iti mai iubesti fosta sotie?

 

Danut a fost candva pe val la Steaua. Iubirea pentru Steaua (daca a existat) s-a stins inca din momentul in care s-a transferat la Sampdoria, apoi la Chelsea, s.a.m.d. Iubirea nu e vesnica si nu poate dainui atata timp cat relatia nu mai exista. Ochii care nu se vad se uita, ce e val ca valul trece.

Nu e important daca mai iubeste Steaua, important e daca doreste sa vina sa antreneze Steaua si sa o faca asa cum stie el mai bine. Iubirea? Un butoi mare cu un strat infim de miere deasupra, restul rahat.

«123»