Cosmin "mancatzi-as p*la ta patroane" Olaroiu
probabil asta e cea mai adevarata si completa caracterizare e "erei zeroli"!!
Oli e peste toti ultimii antrenori care i-a avut Steaua. uite asa cum juca el maruntit si nespectaculos, mai dadeam cate trei lui heerenven, lui Betis, mai ajungeam in semifinalele UEFA (cu alde Lovin, Baciu, Oprita, cei atat de criticati acum), mai ne calificam in Liga dupa victorie in fata lui standard (echipa care parea "putin mai buna decat noi la momentul respectiv), mai aruncam cate 4 ciocane la Kiev! nu ca ar fi mare "performer" Olaroiu, dar e mult peste medie, iar pentru Romania este parfum!
nici o echipa romaneasca si nici un antrenor roman nu va mai ajunge prea curand in semifinalele UEFA.
fratele meu,tie expresiile "conjunctura favorabila" si "varf de forma" iti spun ceva??
sa-ti spun un secret,asa s-au obtinut acele mari performante!!
nu uita ca finalista UEFA,Middlesborough,este coarda Premier League acum,o intinde cine vrea si cine nu vrea!!
din nou,nu uita ca o finalista in UCL,Leeds United, este acum in a 3-a divizie din Regat!!
si in ultimul rand,nu uita ca o alta finalista(parca...) a UCL,A.S.Monaco, in momentul de fata este zero absolut in Europa!!
repet,stiu ca esti baiat destept,doar ca intelegi mai greu:conjunctura favorabila si varf de forma ,probabil varful carierei in viata multor petarde si pocnitori care au fost si care mai sunt in lotul Stelei!!