FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Megastar

«123»
yo_marius04.02.2008 18:25
Iar o alta problema este la asumarea deciziei si la autoritatea si puterea antrenorului, pentru ca vine Laca si baga un tanar in prima echipa si daca da ala chix ii sare in cap Gigi si sarim si noi si-l injuram si-l facem praf(vezi: Surdu).

 

 

surdulica - 24 de ani

 

Bojan - 17 ani

 

( ce ti-e si cu tinerii astia...unu' mai tanar ca altu')

serban2305.02.2008 12:44
surdulica - 24 de ani

 

Bojan - 17 ani

 

( ce ti-e si cu tinerii astia...unu' mai tanar ca altu')

 

Eh si am vrut sa precizez (vezi: Surdu, chiar daca nu e "tanara speranta") dar am zis ca nu e nevoie, ca se subintelege :smile:

 

Ce ai impresia ca daca sunt tineri nu-i va huidui lumea, nu-i va batjocori Gigi, nu-i va desfinta presa?

Deci poate Laca sa-si asume asemnea riscuri?

«123»