Si l-a distrus
Si l-a distrus
si facut de
de rahat pentru
ca e idiot
si vrea doar
Sa ia banii
dar poate scapam
Si il impuscam
strigati VINDE Steaua!
La propunerea celui mai intelectual coleg al nostru de pe forum propun sa facem o poveste de clasa a 4a cu care sa-l incantam. Regula ramane la fel, 3-4-5 cuvinte de persoana. Promit ca saptamana viitoare voi lipi toate propunerile si vedem ce a iesit. Sa-i dam drumu' (si nu o zic pervers):
"Totul a inceput sambata cand
intelectualul de vaza timisorean
s-a bagat ca musca-n
ca de obicei
insa de data asta
a aratat doar
un talent imens pentru
exercitii de mobilitate
din fata monitorului
implicandu-se adaaaanc la site
si, multumita intelectului lui
extrem de dezvoltat
a facut curatenie
printre toti dusmanii
fiindca este ultimul dac
in fata hoardelor