11.02.2011 06:51
bautura pe dracu
bautura pe dracu
mai bine mori
mai bine lasa
cacatt pisat unt
ne facem lemn
din doua sticle
de stalinskaya ieftina
de la colt
(topic redeschis- NU mai postati offtopic)
In acest topic
Realul a pierdut ![]()
te mananca rau
suge o ceapa
Barca e varza
pe cand Steaua
care Steaua?
Steaua echipa aia
care lua tot
in secolul trecut
Inainte de 2003
an in care
un cioban oparit
A pus mana
pe un simbol
glorios si iubit