13.11.2008 18:29
de parca nu
de parca nu
stie toata lumea
ce se petrece
Acum e momentul
asteptat de toti
trebuie sa aratam
tuturor ca nu
suntem niste prosti
si ca vrem
sa cada avionul
cu Jiji inauntru
si ca el
sa arda toti
sa ramana stelistii
acasa la TV
pana pleaca jijel
la meci.
Meciul cu DNA
s-a terminat egal
pentru fotbalul romanesc
dar totul se
duce de rapa
cand se aflase
"cã vin Ioooo,
cu valiza plina