FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

3rd Word Story

«1616263646597»
Blackzie27.10.2008 20:00

pentru ca esti

Robinson Rufay Zapata27.10.2008 20:11

un cioban tampit

Blackzie27.10.2008 20:15

care vorbeste numai

RaMs3s28.10.2008 20:43

cand bea ceva

Blackzie29.10.2008 08:30

si nu are

bobo_PH29.10.2008 16:31

ideie ce se

1on29.10.2008 17:14

"SUGI pîpunctepuncte, Gigi!"

Robinson Rufay Zapata29.10.2008 17:47

de la suporterii

RaMs3s29.10.2008 19:00

care iubesc Steaua

Robinson Rufay Zapata30.10.2008 05:30

si care te urasc

Blackzie30.10.2008 17:58

incult si analfabet

Robinson Rufay Zapata30.10.2008 18:14

vrem sa pleci

RaMs3s30.10.2008 18:28

cat mai repede

Robinson Rufay Zapata30.10.2008 18:51

de la Steaua noastra

RaMs3s30.10.2008 19:40

.Steaua nu e

Robinson Rufay Zapata30.10.2008 21:06

a ta si a neamurilor

fansteaua4631.10.2008 00:02
fetes310iy5.gif
JDERUL31.10.2008 06:51

gibono-ovino-nomade

Robinson Rufay Zapata31.10.2008 19:04

prostul prostilor all-time

RaMs3s31.10.2008 20:26

asa ca taio

Blackzie31.10.2008 21:19

la dracu sa

RaMs3s31.10.2008 23:06

scapam cu totii

Blackzie01.11.2008 09:23

de tine prost

RaMs3s01.11.2008 11:20

.Azi e derby-ul

Robinson Rufay Zapata01.11.2008 16:11

cu javrele imputite

«1616263646597»