27.10.2008 20:00
pentru ca esti
pentru ca esti
un cioban tampit
care vorbeste numai
cand bea ceva
si nu are
ideie ce se
"SUGI pîpunctepuncte, Gigi!"
de la suporterii
care iubesc Steaua
si care te urasc
incult si analfabet
vrem sa pleci
cat mai repede
de la Steaua noastra
.Steaua nu e
a ta si a neamurilor
gibono-ovino-nomade
prostul prostilor all-time
asa ca taio
la dracu sa
scapam cu totii
de tine prost
.Azi e derby-ul
cu javrele imputite