FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Africii

«1234»
gio_stgloria15.02.2012 11:13
zambia a meritat sa castige a fost echipa cu cea mai buna organizare si au si niste jucatorii tineri si foarte buni.Pe care marii manageri din Romania nu prea ii vad gen Mayuka si Sunzu

Mayuka nu e chiar un anonim. Joaca la Young boys berna, 21 de ani , cota de 4,5 milioane pe transfermarkt, ori la suma asta nu vad ce echipa din Romania l-ar lua. De cealalta parte sunzu de care zici tu face 250 000. Restul echipei tot pe aici se invarte.

cheloo9815.02.2012 18:22

jucatorii astia de 250 000 de euro sunt foarte talentati dupa cum ai vazut si nici nu costa foarte mult .Dc managerii nostri nu ii vad????

ady.fcsb15.02.2012 20:08

Nu mai exagera atat cu jucatorii astia zambieni.E o echipa medie ce a jucat cu mare mare ambitie si a reusit.In afara de Mayuka si inca 2-3 nici-unu nu e vreun talent.Daca era asa stai tu linistit ca erau luati inainte de cupa asta sau deja dupa finala erau luati.Si nu,nu erau cumparati de cineva din Romania daca chiar erau asa talentati.Totusi la editia asta au lipsit cele mai mari echipe.

«1234»