zambia a meritat sa castige a fost echipa cu cea mai buna organizare si au si niste jucatorii tineri si foarte buni.Pe care marii manageri din Romania nu prea ii vad gen Mayuka si Sunzu
Mayuka nu e chiar un anonim. Joaca la Young boys berna, 21 de ani , cota de 4,5 milioane pe transfermarkt, ori la suma asta nu vad ce echipa din Romania l-ar lua. De cealalta parte sunzu de care zici tu face 250 000. Restul echipei tot pe aici se invarte.
