Hmm... intradevar Ghana nu a impresionat prea mult la cupa Africii ... dar nu se stie niciodata... totusi eu mizez pe Camerun atat pentru castigarea acestui meci cat si a cupei
In leagtura cu celalalt meci... cred ca Coasta de fildes e mult superioara Egiptului ... dar fiind o semifinala ... va fi un meci strans... sper sa se marcheze cat mai multe goluri totusi...
~!~!~
