mishto strategie n-am ce zice....se vand jucatori buni si se aduc nonvalori(vezi surdu,acu dino eze) macar sa privim partea plina a paharului.dupa ce o sa vanda tot ce prinde cred ca sheepfucker-ul isi va lua bagajele si bashti'!app cei interesati despre transferurile Stelei sunt rugati sa acceseze:www.times.ro vedeti ca undeva in dreapta sub rubrica ZiarulDeMaine e un articol intitulat Adrian Ilie:"tocmai...bla bla" citi-l si spune-ti-va parerea(mi se pare ca puteti lasa comm fara sa aveti cont)
