PS: Poti sa-l crezi pe Lacatus ca Badoi nu s-a antrenat bine dar la fel de bine poti sa-l crezi si pe Badoi ca Gigi face jocurile.
Faptul ca Gigi face jocurile este deja ceva arhicunoscut. Am inteles de la altii mai avizati decat mine in acest domeniu ca nu avem ce face in situatia lui Gigi, care este patron cu acte in regula la Steaua. Nu se poate protesta impotriva lui, nu se poate actiona pe cale legala, nu se poate face nimic, mai ales ca se pare ca nu are CINE! Asta e o alta discutie, pe care am abordat-o in alte articole si nu mai vreau sa vorbesc despre asta pentru ca duce la certuri intre noi, care nu-l ajuta decat tot pe Clarc Ghebãl!
Eu aici vorbeam EXCLUSIV de comportamentul lui Badoi, care este o tiganie!
