prietene hai spune sincer cu cat esti platit de cici din pipera ca sa intri pe "globuri" sa-i iei apararea?in legatura cu articolul asta.....nu cred ca zaharia trebuia sa fie dat afara, mai bine pleca Badea ca si asa este o mare petarda sau Banel "jardel" sau Lovin sau Iacob "jancker" sau....eh sunt multi.
p.s. victore...."mi-am spus o parere si asta e! daca esti de acord cu ea foarte bine, daca nu, problema ta!"
))...asa ca nu te obosi sa-mi raspunzi.
habar n-ai de fotbal daca ii compari pe Banel sau pe Badea, cu zaharia! esti inca la abecedar, asa ca nu intra in discutii de facultate! mai incearca dupa douazeci de ani de studiu!
asta nu este un raspuns, ci doar o constatare! (sper ca iti sunt clari cei doi termeni?!)
