Pai cand se plangeau oamenii de pe site,nu prea era vb de jucatorul Zaharia,ci de alte meaga staruri,de exemplu Surdu,Banel ,Lovin etc!!Nu o fi Zaharia super mare valoare dar este peste toti din atacul nostru,Dica nu se pune!!
Si vorbesti de salarii,pai Zaharia are unul dintre cele mai mici salarii de la Steaua, in comparatie cu ceilalti jucatori!!(unii dintre ei nici macar nu joaca,Mirel ar fi vizat)
Singurul motiv pentru care a fost dat afara si o stim cu totii, chiar daca unii nu vor sa recunoasca, este ca nu l-a pupat pe oier in fund!!Restul sunt povesti de adormit copii!!
Apropo,nu stiu de ce, dar mai tot timpul Dica tipa la Zaharia si baiatul nici nu raspundea,lasa capul in jos si mergea mai departe(asta e valabila pentru cei care au fost pe stadion,ca la TV nu prea cred eu ca arata tot ce se intampla pe teren)Banuiesc ca nici nu s-a integrat in grup!!