Daca este real acest transfer, eu zic sa-i uram BUN VENIT si sa ne ofere macar tot atatea bucurii pe cate ne-a oferit Thereau. In plus, la ce atacanti de "geniu" avem noi acum, Iacob si Badea, nu avem de ce sa ne temem, mai prost decat astia doi nu cred ca poate fi nici daca ar vrea. Pe de alta parte, vorbele de genul "nu are valoare de Steaua, ca vine de la Charleroi", suna cel putin desuet, spre penibil. Ce mai reprezinta Steaua de azi, ca sa mai facem astfel de nazuri? mai bine ne intrebam daca mai are Steaua valoare pentru anumiti fotbalisti.
Asa ca spun inca o data : Bun venit si multa bafta, Habib Habibou !