30.12.2007 18:31
Un an nou mai bun si victorii cat mai multe la fifa:)))
Un an nou mai bun si victorii cat mai multe la fifa:)))
Va doresc, tuturor, un an nou !
La Multi Ani!! Gigi + Copos = love...e clar ![]()
Eu daca revin ma mai primiti? ![]()
dar eu? :biggrin:
La Multi Ani, Ionut!
jeleu: da, god: nu
)
Ia nu mai pierde tu vremea pe forum si du-te de te imbata, ziua e scurta.
..dar noaptea e lunga ![]()
la multi ani ioane ![]()
multi ani traiasca multi ani traiasca,tot campionatu' sa-l iubeasca tot campionatu' sa-l iubeasca laaa multii aniii ioaneee ![]()
LA MULTI ANI IOANEEE!!!! :X
LA MULTI ANI IOANELE ! :biggrin: ![]()
la multi ani ioane!