FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori Fericite !

«123»
stelistub30.12.2007 18:31

Un an nou mai bun si victorii cat mai multe la fifa:)))

PoWeR31.12.2007 18:04

Va doresc, tuturor, un an nou !

EMPORiO01.01.2008 11:31
LA MULTI ANI!
mihai141101.01.2008 16:50

La Multi Ani!! Gigi + Copos = love...e clar :))

alin_jeleu02.01.2008 16:51

Eu daca revin ma mai primiti? :))

GOD03.01.2008 11:10

dar eu? :biggrin:

EMPORiO05.01.2008 10:14

La Multi Ani, Ionut!

i0nutz8305.01.2008 11:00

jeleu: da, god: nu ;))

axl05.01.2008 11:02

Ia nu mai pierde tu vremea pe forum si du-te de te imbata, ziua e scurta.

i0nutz8305.01.2008 11:03

..dar noaptea e lunga :D

Prodigy_andrey07.01.2008 05:43

la multi ani ioane ;)

mihai141107.01.2008 15:47

multi ani traiasca multi ani traiasca,tot campionatu' sa-l iubeasca tot campionatu' sa-l iubeasca laaa multii aniii ioaneee :))

alin_jeleu07.01.2008 16:00

LA MULTI ANI IOANEEE!!!! :X

ultras_andrei_i07.01.2008 18:45

LA MULTI ANI IOANELE ! :biggrin: :steagcruce:

marianb07.01.2008 18:50

la multi ani ioane!

«123»